Телефон:  

+380 44 229 78 93

+380 44 249 69 15


Факс:       

+380 44 249 79 94

 

E-mail:

post@ukrseminar.com

 

Адреса:

03110

Україна, м.Київ

вул.Солом`янська,

буд.23, оф.1

 

 

  

 

Заявка на участь

Технічне навчання і перевірка знань інженерно-технічного персоналу, який залучений до експлуатації газоочисних установок (ГОУ).

 (по мірі набору груп)

Український Центр перепідготовки та навчання, з метою підвищення кваліфікації спеціалістів підприємств та організацій України та з урахуванням вимог п. 2.2.4 "ПРАВИЛ технічної експлуатації установок очистки газу", затверджених Наказом Мінприроди № 52 від 06.02.2009 року, регулярно проводить дводенне  технічне навчання і перевірку знань інженерно-технічного персоналу, який залучений до експлуатації газоочисних установок.

На технічному навчанні детально розглядаються питання відносно вимог законодавчих та нормативних документів щодо   практичної експлуатації установок очистки газу (ГОУ), контролю ефективності їх роботи та виконання необхідних вимірювань.

Запрошуються представники організацій, установ та промислових підприємств, яким необхідно пройти технічне навчання з експлуатації установок очистки газу та фахівці, що займаються питаннями паспортизації та контролю ефективності роботи ГОУ.

 

         Програмою занять передбачено навчання та перевірку знань з питань щодо:

·        вимог законодавства України в галузі охорони атмосферного повітря, у тому числі експлуатації установок очистки газу та виконання вимірювань;

·        властивостей промислових пилу та газів, класифікації методів та апаратів для очищення пилогазових викидів, їх галузі застосування та вимог до експлуатації;

·        сучасних методів очистки газопилових потоків;

·        правил експлуатації установок очистки газу, вимог до контролю за ефективністю роботи  ГОУ;

·        здійснення інструментально-лабораторних вимірювань параметрів викидів забруднюючих речовин для визначення та оцінювання ефективності роботи газоочисних установок відповідно до вимог статті 10 Закону України "Про охорону атмосферного повітря",  Правил технічної експлуатації установок очистки газу та відповідних нормативних документів.

·        вимог до суб'єктів господарювання, які експлуатують установки очищення газу;

·        розробки паспорта установки очищення газу та інструкції по експлуатації ГОУ, що відповідає умовам їх роботи;

·        відповідальності за порушення вимог законодавства про охорону атмосферного повітря та Правил експлуатації установок очистки газу.

Заняття проводять:

·              Баб’як О. С.,  провідний фахівець з питань технічної експлуатації установок очистки газу;

·              Зіскінд Є.Л., експерт з питань інструментально-лабораторного контролю, один із авторів "ПРАВИЛ технічної експлуатації установок очистки газу".

 

Заняття проводяться в м. Києві по мірі набору навчальних груп.

 

Орієнтовна вартість 4 680 грн. 00 коп.

 

Окрім того, за попередньою домовленістю, можлива організація виїзних та корпоративних навчань.

 

 

Заявка на участь

  На головну

 

 

© 2007, УкрЦПН


-